Uzman Lokman Hekim

Firmamız her insanın ihtiyacı olan, doğal ürünler ile ilgili ihtiyaçları karşılamak amacıyla kurulmuş olup, dünden bu güne kadar değişen ve gelişen ürün yelpazesiyle doğal olarak insan vücuduna fayda getirecek ürünleri siz değerli müşterilerimize ulaştırıyoruz. Mağazıcılık tecrübemiz ile gelişen teknolojik pazarlama yöntemlerine ayak uyduran şirketimiz, hazırlamış olduğu web portalıyla sizlere hizmet vermeye başlamıştır. Mevcut ürünlerimizin siz değerli müşterilerimize daha hızlı ve kolay ulaştırmak, taleplerinizi karşılamak için web adresimizden de satışlarımıza başladık. Canlı destek hattımızla beraber sizlere daha hızlı ve kaliteli hizmet vereceğiz. Tarladan kaşığa sloganıyla doğal ürünler, organik ürünler, baharat bitkileri, arı ürünleri, pekmezler, form çayları, kozmetik ürünler, kişisel bakım ürünleri, sabunlar ve temizlik ürünleri, doğal yağlar, kişiye özel şampuanlar, soğuk sıkım yağlar, uçucu yağlar, el yapımı organik sabunlar, performans ürünleri, bayanlara özel ürünler, erkeklere özel ürünler, anadolunun bağrında yetişen endemik bitkiler ve bunlardan elde edilmiş olan çaylar, sallama çaylar, mix çaylar, zayıflamaya fayda sağlayan form çayları, gençlerimize ve sporcularımıza gıda takviyeleri, ekstratlar, sıvı ekstratlar, tablet ekstratlar, toz ekstratlar, bitkisel karışım macunlar, el yapımı sabunlar, özel isteklere göre doğal ürünlerle hazırlanan faydası anlatılmakla bitmeyen şampuanlar, saç bakım yağları, cilt bakım yağları, sedef ve egzama tedavisinde çok ciddi başarı sağlayan şifalı ürünler, kendi uhdemizde hazırlamış olduğumuz soğuk sıkım yağlardan elde edilen yağ karışımları ile sizlere çeşitli ve doğal ürünler sunuyoruz. İçerek şifa bulun,sürerek güzelleşin sözümüz ise hem sağlık odaklı çalışmamız hemde siz değerli kullanıcılarımızın isteklerine en yüksek fayda getirme ilkemizi prensip edindiğimizi göstermektedir. Vizyonumuz Kendi sektöründe örnek ve model şirket olmaktır. Hizmet, Yönetim ve Pazar yapısının sürekli değişim gösterdiği günümüzde, müşterisine en kaliteli satış ve satış sonrası hizmeti sunmak, alanında en geniş dağıtım noktasına ulaşmak, kısa vadede ülke çapında hizmet vermeyi kendisine amaç edinmiştir.Verdiğimiz ve ürün sunduğu müşterilerinin, taleplerinin iyi tespit edilmesi ve çalışma yöntemi ile gelişen teknolojiyi takip ederek, müşterilerinin memnuniyetini en iyi ve hızlı şekilde karşılamaktadır.

Vizyonumuz

Güçlü bir imaj oluşturmak. Çevreye ve kanunlara saygılı çalışmak. Sektörde lider olmak. Çalışılmak istenilen müşteri memnuniyetini en yüksek seviyede tutmak. Misyonumuz Misyonumuz ekolojik dengeyi koruyarak,iletişimde bulunduğumuz herkesin memnuniyetini sağlamak, modern teknolojiyle faaliyet gösterek, ülke ekonomisine katkıda bulunmaktır. Kalite Politikamız Firmamızda kalite herşeyin önünde gelir. İşleyişimiz tamamen kalite yönetimi odaklıdır. Ayrıca, tüketici odaklı marka anlayışımızın özü sayılan müşteri memnuniyeti kriterlerimizi sürekli olarak geliştirmek için var gücümüzle çalışıyoruz. Gıda için elverişli depolama ve sevkiyat ile gıda güvenliği öncelikli olarak faaliyet gösterir.

İÇEREK ŞİFA BULUN,SÜREREK GÜZELLEŞİN

Cilt sorunları,aşırı kilo alma,saç dökülmesi,mide bulantısı gibi bir çok sorunla zaman zaman karşılaşırız. Hepimiz kusursuz bir cilde,bakımlı çabuk uzayan saçlara,fit ve iyi görünen bir fiziğe sahip olmak isteriz. Peki bunları sağlamak nasıl mümkün? Firmamız,kullanıcılarımızın en yüksek fayda alması adına çalışmalarını titizlikle yürütmektedir. Tüm ürünlerimiz soruna odaklı olup,tamamen doğal ve yan etkisi olmayan içeriğe sahiptir. Bilindiği üzere; soğuk sıkım yağlar,katkı maddesi içermeyen tamamen doğal içeriğe sahip zayıflama çayları,kimyasal madde eklenmemiş cilt maskeleri daha etkili ve sağlıklıdır. Tabiki güzel görünmek,kısa sürede kilo vermek,saçlarımızın güzel görünmesi,pürüzsüz bir cilt size vaat etmiş olduğumuz hizmetler olsada,firmamızın öncelik verdiği temel konu her zaman bunları sağlıklı olarak yapabilmektir.

AMAÇ VE HEDEFİMİZ

Firma olarak öncelikli amacımız; sağlıklı ve tamamen sonuç odaklı ürünler üreterek,sizlere en verimli hizmeti verebilmektir. Hedefimiz; siz değerli kullanıcılarımıza her geçen gün daha iyi hizmet verebilmek ve memnuniyetinizi daim kılmaktır. Unutmayın şikayetlerinizi bizle,memnuniyetinizi sevdiklerinizle paylaşabilirsiniz…